072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אודות

היי,
שמי חיים בגגון, נשוי, אב לשלושה, מטר תשעים ביום טוב...

לאורך יותר מ-25 שנות אימון כדורסל גרמו לי להבין יותר ויותר כי תמיד טוב יותר כשהכדור בידיים שלנו. בעצם הכדור נמצא תמיד בידיים שלנו, שלכם. כעת כל מה שנותר הוא לדעת מה לעשות עם הכדור. אז מה תעדיפו? לקלוע אותו לסל? לכדרר אותו ללא כיוון? או להשליך אותו לאיבוד?

למעלה מ-25 שנים של אימון ילדים, נוער ובוגרים הובילו אותי למסקנה ברורה אחת. הכדור הוא החיים. כל חיי סיפרו לי, האחרים, שאני יודע להקשיב. הם לא טעו. מה שנראה מבחוץ קיים גם מבפנים. באמת תמיד אהבתי לשמוע אחרים, אהבתי להקשיב, אהבתי לשאול שאלות, להתעניין. האמת שאני אוהב זאת עד היום. הרבה מאוד אנשים בסביבתי תמיד סיפרו לי את הסודות הכי כמוסים שלהם, סיפרו על ההתלבטויות שלהם, על הפחדים והחלומות שלהם.

החלטתי להפוך את המתנות שקיבלתי למקצוע. להשתמש בחזקות ובנכסים שלי על מנת לנסות ולעזור גם לאחרים למצוא את המתנות שלהם. הקואוצ'ינג הוא כלי נהדר לעזור להרבה מאוד אנשים למצוא את דרכם, להכיר את עצמם טוב יותר, להיות שלמים יותר. 

האימון האישי, הקואוצ'ינג, שינה לי את החיים, גרם לי להבין אחרת. להבין כי החיים הם בעצם לא אמורים להיות מורכבים כל כך או מסובכים.

יש כאלו שמגיעים עד לקצה השני של העולם על מנת להבין שהפתרונות לבעיות בעבודה, בקריירה, בזוגיות, בכלכלה, במשפחה ובכל תחומי החיים נמצאים בעצם ממש לידם, בתוכם.

רק להסתכל פנימה ולמצוא. באימון האישי, בקואוצ'ינג, מגלים לעיתים את הפשטות של החיים. שהיא בעצם הגאונות האמתית. הגאונות הזאת קיימת בכל אחד ואחת. 

לאורך שנים רבות החלפתי עבודות, הייתי שכיר והייתי עצמאי, הייתי מתוסכל והייתי שמח בחלקי. תוך כדי חווית הקואוצ'ינג הפרטית שלי הצטרפתי בפעם הראשונה בחיי לקבוצת אייקידו, ללמוד אומנות לחימה חדשה. אבל בעיקר למדתי על "הצטרפות". 

למדתי לדעת "להצטרף". "להצטרף" לחיים, לזרום איתם ולא להתנגד להם. למדתי להצטרף לניצחונות ולהפסדים, להצטרף לימים גשומים וקרירים, ולימים חמים ונעימים.

שנים רבות של עיסוק ואימון ספורט לימדו אותי שלגמישות יש ערך רב, גמישות מונעת פציעות. גם בחיים, הגמישות מונעת פגיעות. 

בקואוצ'ינג אנחנו נלמד להיות גמישים יותר במחשבות, נלמד להצטרף אל מה שקשה בנו, לנתב את הקושי, ברכות, לאן שנחליט, נלמד איך לרכך את הקושי. 
 
הכדור בידיים שלכם

ביחד נשחק את המשחק. נלמד לשחק אחד על אחד, נלמד לשחק קבוצתי, נלמד לשחק התקפי ונלמד להגן כשצריך.

נלמד להציב מטרות, נלמד לשחק למען הגשמת החלומות.