072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אימון אישי לקריירה

מה היא הדרך הנכונה ביותר לשנות קריירה? מה הן הסיבות לתקיעות בקריירה? איך בוחרים את המאמן הטוב ביותר עבורכם? מה הם היתרונות של מאמן הקריירה, חיים בגגון? אילו עוד סוגי אימון ניתן למצוא אצל חיים בגגון?
אין ספק כי אחת הדילמות הקשות ביותר בהם נתקלים הרבה מאוד אנשים היא לגבי בחירת הקריירה שלהם. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במקרים בהם מעוניין פלוני או אלמוני לשנות כיוון בחיים ולפתוח בקריירה חדשה. אחד התחומים החשובים ביותר בחייו של כל אדם באשר הוא, הוא הנושא המקצועי תחום זה משפיע על תחומי חיים רבים אחרים.

אם בעבר הרחוק נהוג היה כי הנשים ישקיעו את רוב המאמץ שלהן בניהול הבית והגברים את מאמצם מחוץ לבית, אזי כיום הנתונים מראים כי הקריירה חשובה לנשים ממש כמו לגברים. 

אימון אישי לקריירה זה ללא ספק אחד המכשירים המעולים ביותר העומדים בפני כל אלו המתלבטים. במסגרת האימון ילמד המתאמן על כל דפוסי המחשבה שלו המנהלים אותו, וכמו כן על כל דפוסי התנהגותו. בתהליך האימון ינסה למצוא את הסיבות לבחירה כזו או אחרת. כמו כן תהליך האימון יכלול הצבת מטרות ויעדים וכמו כן בניית תכנית פעולה, מותאמת אישית, לקריירה חדשה.

אולם עוד לפני כן, אימון אישי לקריירה ידרוש מהמתאמן לדעת בוודאות כי אכן הרצון לקריירה כזו או אחרת הוא בהחלט הדבר אשר מרגש אותו יותר מהכול. אימון אישי לקריירה איכותי ומעמיק ימצא את כל הפתרונות והסיבות לבניית קריירה חדשה.

אימון קריירה? איך בוחרים את המאמן האישי שלכם?
בסופו של דבר מדובר בתהליך של אחד על אחד. על מנת להפיק את המיטב מהתהליך חשוב מאוד שיהיה החיבור בין המאמן למתאמן. אימון קריירה איכותי הוא אימון אשר שם את המתאמן בראש סדר העדיפויות. המאמן האישי, חיים בגגון, יעמוד שם צדכם לאורך כל התהליך ולאחריו.

אימונים עסקיים? מה עוד אצל חיים בגגון?
חיים בגגון יעזור לכל המעוניין להתאמן על מגוון רחב מאוד של תחומים. בין היתר ניתן לרכוש סדנאות אימון לאימוני מערכות יחסים, אימונים עסקיים, הובלת תהליכי שינויים בחיים ועוד. אמינות, מסירות ומקצועיות.