072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אימון אישי

מי יכול להיעזר במאמן אישי? מה היא התרומה של אימון אישי לחיי היום יום? כמה זמן עורך תהליך של אימון? מה חשוב לדעת על אימון לחיים? מה היא המטרה של האימון האישי?

זה יכול לפגוש כל אחד בכל שלב של החיים שלו. פתאום תקופה כזו של מחלוקות פנימיות, של דילמות בין צמתים בחיים, האם לפנות ימינה או שמא להמשיך ישר?

או אולי שמאלה זו הדרך הנכונה?
עבור רבים וטובים הדילמות הללו עשויות להימשך יותר מידי זמן, ולגרום להם לתחושת אי נעימות. זה קורה מסיבה אחת פשוטה, הם לא שואלים את עצמם את השאלות הנכונות. הדרך הבטוחה ביותר לקבל תשובות היא על ידי שאילת השאלות הנכונות. אימון אישי יעזור לכל אחד ואחת לשאול את השאלות, לחפש ולמצוא את התשובות.

מאמן אישי כל תפקידו הוא לנסח היטב את השאלה על מנת שהמתאמן יחפש את התשובות המקומות העמוקים ביותר הקיימים בתוכו. והתשובות קיימות, לא פעם קשה מאוד להגיע אל עומקי העומקים ולמצוא את התשובות הנכונות. אבל התשובות קיימות שם בפנים. כשהתשובות מתגלות עולם חדש נפתח. בעזרת שאלות והקשבה אמתית המאמן ילווה את המתאמן לאורך כל התהליך תוך כדי חקירה יכולותיו ואוצרותיו של המתאמן.

אימון אישי לחיים אינו מתעכב יתר על המידה על העבר. על פי התפיסה של האימון האישי, הקואוצ'ינג, את העבר (כנראה) לא נוכל לשנות ועל כן חבל להתעכב עליו יתר על המידה. ובכל זאת אנו נדלה מתוך העבר את כל הדברים הטובים שהיו בו. נרכז את אותם דברים אשר עזרו לנצח את המשחק ונעשה בזה שימוש בהגשמת החלום והמטרות של המתאמן.

אחר כך נבחן יחדיו לעומק, מי הוא המתאמן, כל מתאמן יגלה את ערכיו האמתיים, את נכסיו, את תשוקותיו. הערכים אשר למענם הוא מתעורר מידי בוקר ואיתם הוא הולך לישון מידי ערב. המתאמן יגלה כי הערכים האלו שהם רק שלו וייחודיים לו. ברגע שהם יתקיימו בחיי היום יום שלו הוא יהיה הרבה יותר מאושר.
 
אז נצא לדרך

ננסה ביחד, המאמן והמתאמן לבנות את תכנית הפעולה המתאימה ביותר למתאמן על מנת להגשים את החלום.

זה לא חייב להיות משהו דרמתי במיוחד, זה לא חייב להיות חלום או רעיון גדול.

זה יכול להיות משהו קטן. משהו שיגרום לאושר גדול. משם, מנקודה זו, יוכל המתאמן ללמוד איך להגיע לדברים הגדולים באמת.