072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אימון לזוגיות

מה היא הדרך הטובה ביותר לשפר את המערכת הזוגית שלכם? מה הוא תפקידו של המאמן בתהליך אימון לזוגיות? עבור מי מתאימים תהליכי האימון? מה הם היתרונות של חיים בגגון, המאמן האישי שלכם?

ראשית כל חשוב מאוד לדעת כי האימון האישי, הקואוצ'ינג, נכון לכל אחד ואחת. עם זאת חשוב לציין כי האימון מתאים למי שבריא ברוחו ובנפשו. הרבה מאוד אנשים חווים לאורך כל שנות חיי הזוגיות שלהם משברים כאלו ואחרים. לצערנו אנו למדים כי בכל יום ביומו ,מנתוני הסטטיסטיקה, כי רבים וטובים מעדיפים לפרום את הקשר הזוגי. במקרים רבים זו היא הדרך הקלה יותר להתמודד עם משברים. אין ספק כי הדרך הקשה יותר להתמודד עם משברים בזוגיות היא על ידי כניסה מעמקי הבעיה ולניסיון להבראת מערכת היחסים הזוגית והאישית.

אולם עוד לפני שאנו פונים לתהליך של אימון לזוגיות חשוב מאוד להבין כי הזוגיות החשובה באמת היא הזוגיות שלנו עם עצמנו. כל מי שחי בשלום ובקבלה שלו את עצמו, לרוב יהיה לו הרבה יותר קל לקבל את האחר. שכן במערכת הזוגית ישנו "האני", הצד השני וכמו כן המערכת הזוגית.

האימון למעשה מאפשר לכל אחד ואחת לראות את הדברים אחרת. לפעמים הערפל השורר מול עינינו מסתיר מהרבה מאוד אנשים את התמונה המלאה. הערפל הזה יכול להיות תוצאה של פחדים, כעסים ועוד. אימון לזוגיות יכול בהחלט לעזור ולשפר את הזוגיות ולפתוח פתח לעתיד טוב יותר.

מאמנת אישית או מאמן אישי?
בחירת מאמנת אישית או מאמן אישי כזה או אחר זו הרבה מאוד פעמים מחשבה אשר מעסיקה רבים וטובים. חשוב מאוד לדעת ולהתחבר למאמן האישי שלכם. על מנת ליהנות משירותי המאמן האישי הטוב ביותר חשוב מאוד לדעת ולקבל את חוות דעתם של אלו שניסו והצליחו. למאמן האישי, חיים בגגון, הרבה מאוד מתאמנים נאמנים מרוצים.

קואצ'רים? מה זה אומר בעצם?
קואצ'רים, מאמנים אישיים, עוזרים בין היתר למתאמן לקבוע יעדים ומטרות ולהשיגן. זה יכול להיות בכל תחומי החיים. כמו כן המאמן האישי עוזר למתאמן לזהות את אותן אמונות, מחשבות, דפוסי התנהגות, אלו אשר מקשים ומגבילים את המתאמן ומפריעים לו להגשים את החלום.