072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אימון לקריירה

מה היא המשמעות של הקריירה בחייכם? איך בוחרים את הקריירה המתאימה ביותר עבורכם? מה הוא התפקיד של המאמן האישי? למה לבחור בשירותיו של המאמן האישי, חיים בגגון?

ישנם ללא ספק כמה וכמה תחומי חיים אשר משפיעים רבות על תחומי חיים אחרים. כזו בדיוק היא הקריירה. ישנם רבים וטובים, בעיקר בתקופה בה אנו חיים, כשהקריירה האישית וההגשמה העצמית חשובה מאוד עבור רבים. ישנם כאלה אשר על פי הקריירה יקבע העתיד הזוגי שלהם, מצב בריאותם, מצב רוחם, העתיד הכלכלי וכו'. זה נכון כאמור לגבי גברים ונשים כאחד. נשים כיום הינן הרבה יותר קרייריסטיות מאשר היו בעבר הלא כל כך רחוק.

לבחור קריירה היא לא עניין של מה בכך. לעיתים בחירת קריירה זה עניין קשה ביותר. רבים כלל אינם יודעים מה היא הקריירה הנכונה ביותר עבורם. אימון לקריירה עוזר לאלה לפתור את התעלומה. על פי התפיסה האימונית, כל אדם באשר הוא, יודע הכי טוב מה נכון לו ומה טוב לו. כל מה שנדרש הוא המאמן האישי, המקצועי ביותר, ידע לשאול את השאלות הנכונות, ידע להקשיב, ולעזור למתאמן להגיע לתשובות.

אימון לקריירה או אימון בכל תחום אחר נעשה על פי מודל מוכח אשר מותאם לכל מתאמן. האימון הוא תהליך של 10-12 מפגשים כאשר בין המפגשים המתאמן מקבל משימות אשר עוזרות לו לאמן את שריריו המנטליים. חשוב מאוד לדעת כי אימון לקריירה עשוי לעזור גם בתחומי חיים אחרים.

אימונים עסקיים? למה לבחור בשירותי המאמן חיים בגגון?
מתאמנים מרוצים לעולם אינם טועים. האימון הוא ללא ספק משנה חיים. הקואצי'נג, שהתחיל בארצות הברית לפני כמה עשורים עשה עליה לארץ ולעוד הרבה מאוד מדינות בעולם. אימונים עסקיים וכמו כן כל שאר סוגי האימונים הם ללא ספק משנים תפיסות עולם, משנים חיים. חיים בגגון רכש ידע רב וכמו כן ניסיון של 25 שנים באימון ספורטאים.

מחפשים מאמנים עסקיים? המאמן האישי, חיים בגגון, לשירותכם!
כיום, רבים פונים לקבל את שירותיהם של מאמנים עסקיים על מנת לשפר את יכולותיהם המקצועיות והמנטליות. אחד היתרונות החשובים ביותר של הקואוצ'ינג הוא בכך שהמתאמנים לומדים להכיר טוב יותר את היתרונות שלהם, את החוזקות שלהם. חיים בגגון יהיה שם עבורכם בהקשבה מלאה לאורך כל הדרך.