072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אימון מנטלי לקבוצות

מה היא המשמעות של האימון המנטלי? איך ישתפרו ביצועיהם של הספורטאים? למי מתאימה סדנת האימון המנטלי? איך בוחרים את המאמן המנטלי המעולה ביותר עבורכם? אילו עוד סוגי שירותים ניתן למצוא אצל המאמן חיים בגגון?

בסופו של דבר זה הרבה מאוד תלוי ביכולות המנטליות של השחקנים. כל מאמן כדורסל, כדורגל, ג'ודו או כל ענף ספורט אחר יודע כי השחקן שלו או הספורטאי שלו יכול להיות מוכשר מאוד, חזק מאוד פיזית ומהיר מאוד אולם ללא יכולת מנטלית וחוזק נפשי, סביר להניח, כי רמת הביצוע שלו תהיה נמוכה הרבה יותר.

ספורטאים באשר הם מצויים בלחצים כבדים מאוד. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בילדים ונוער. הלחץ מהקהל, מהחברים לקבוצה, מההורים, מהמאמן ומהיריבים עשוי לפגוע מאוד בתוצאה הסופית. אימון מנטלי לקבוצות יסייע רבות לשפר את התחושות וכתוצאה מכך את התוצאות.
לכל ספורטאי ואדם יש את הסיפור שהוא מספר לעצמו בראש. הסיפור הזה גורם לכל אחד ואחד להתנהג ולהגיב בצורה כזו או אחרת. כאשר מדובר בספורטאים, הסיפור הזה הוא משמעותי הרבה יותר. שכן המחשבות הן תמיד רגע לפני קליעה חשובה, תחרות גורלית או רגע לפני ההחלטה אם לצאת לעוד אימון מפרך. אימון מנטלי לקבוצות יאפשר לכל ספורטאי לזהות את השיחות שהוא מנהל עם עצמו ולהבין מה צריך לעשות על מנת ששיחות אלו יקדמו אותו ולא יעכבו אותו.

אימון מנטלי לקבוצות משפר מאוד את מערכות היחסים בין השחקנים. כאשר מדובר בספורט קבוצתי חשובה מאוד הדינמיקה בין השחקנים. אימון מנטלי לקבוצות יעזור לכל אחד להבין את מקומות בקבוצה ולקבל זאת.

מאמן מנטלי לקבוצות? חיים בגגון לשירותכם!
חיים בגגון רכש שנים רבות של ניסיון באימון כדורסל לקבוצות ילדים, נוער ובוגרים וכמו כן ידע רב באימון מנטלי. מאמן מנטלי לקבוצות יפגוש את הקבוצה וכמו כן את השחקנים בנפרד על מנת להבין את הבעיות האישיות והקבוצתיות. שיתוף פעולה מלא עם מאמן הקבוצה.

מאמן מנטלי? מה עוד אצל חיים בגגון?
מגוון מרשים וגדול של שירותי אימון אישי. בין היתר ניתן לרכשו סדנת העצמה לילדים ולנוער וכמו כן לבוגרים, אימון אישי לעבודה, לקריירה, למערכות יחסים ועוד. תהליך אישי וקבוצתי ברמה גבוהה. אמינות, אדיבות מקצועיות.