072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

אימון מנטלי

מה היא המשמעות של הקואוצ'ינג? למה תורמים האימונים המנטליים? איך בוחרים את המאמן האישי שלכם? איך מתבצעים האימונים המנטליים הלכה למעשה? למי מתאימים האימונים המנטליים?

אין ספק כי אחד הדברים החשובים והמשפיעים ביותר על האדם הוא יכולתו המנטלית. משמעות הדבר היא היכולת של כל אחד ואחת לראות את הדברים ולתת את הפרשנות לכל מה שנאמר או נעשה סביבנו. היכולות המנטליים של שחקני כדורסל או הכדורגל, היכולות המנטליות של מנהלי הפרויקטים או של סופרים ומשוררים או כל אדם באשר הוא, ישפיעו בסופו של דבר על חיי היום יום של כל ואחד מהם וכמו כן על ביצועיהם.

כל אחד זקוק בשלב כזה או אחר בחייו לאותו אימון מנטלי אשר מתבצע בעזרתו של מאמן מנטלי מקצועי. אנשים מעצם היותם יצורים חברתיים יונקים ושואבים אנרגיות שליליות או חיוביות מהסביבה שלהם. לאורך השנים, החל מתקופת הילדות ועד היותם בוגרים, אמירות ומעשים שונים עשויים להשפיע ולגרום לאדם כזה או אחר להתנהג בצורה מסוימת. ההתנהגות הזאת היא תוצאה בסופו של דבר של מחשבות אשר מגיעות אל פתחו של כל אחד.

אימון מנטלי עוזר להרבה מאוד אנשים לחזק את עצמם ללא שום קשר לסביבתם. אימון מנטלי מתקיים לרוב בבית קפה או בקליניקה (ישנם מקרים שגם בטלפון או בסקייפ). משך האימון הוא כשעה בכל פעם.

אימונים אישיים? איך זה מתבצע?
אימונים אישיים מתקיימים אחת לשבוע כאשר המאמן האישי שואל שאלות אשר גורמות למתאמן לחפש את התשובות ולהתבוננות פנימית עמוקה. ברעיון המרכזי הוא כאמור לאמן את המתאמן ולא לייעץ לו לגבי סוגיות כאלו ואחרות. האימון נמשך גם לאחר המפגשים הפרונטליים בין המאמן למתאמן. בין לבין מקבל המתאמן משימות אימוניות על מנת לחזק שריריו המנטליים וכמו כן להעמיק יותר ויותר.

מאמנים אישיים? איך בוחרים אותם?
ממש כמו בכל מקצוע אחר כך גם בתחום זה יש את מאמנים אישיים איכותיים יותר ואת אלו שפחות. מאמן אישי מעולה הוא כאמור זה שיש לו את יכולת ההקשבה ואת היכולת לזהות את בעיית הלב של המתאמן. איתור הבעיה המרכזית תאפשר הצבת יעדים והתקדמות לעבר החלום.