072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

מאמן לחיים

מי זקוק לשירותיו של מאמן? מה היא המשמעות של מאמן עבורכם? איך ניתן לבחור את המאמן הטוב ביותר עבורכם? מה הוא תפקידו של המאמן שלכם? 

האימון הגיע אומנם מתחום הספורט אך לפני הרבה מאוד שנים גילו בארצות הברית של אמריקה את האימון לחיים.

ממש כמו שיש שרירים בגוף שצריך לטפח ולפתח על מנת להיות חזקים הרבה יותר, כך גם ישנם שרירים מנטליים, שרירים בנשמה אשר התפתחותם עוזרת לכל אחד ואחת בחיי היום יום.

הרבה מאוד אנשים מגלים מידי יום ביומו את היתרונות הגדולים שיש לאימון. הקואוצ'ינג הוא למעשה עוזר לכל אחד לגלות כי יש לו את היכולת להצליח ולהגשים.

יש כאלה אשר החלום שלהם הוא להחליף מקום עבודה, יש אחרים אשר חולמים לזוגיות הרבה יותר טובה, יש כאלו אשר החלום שלהם הוא לפתוח עסק עצמאי ויש את אלה שרק רוצים להרגיש טוב יותר בבוקר.

לכל אדם באשר הוא יש חלום. לחלקם החלום הזה נסתר ותלאות היום יום מסתירים מהם את החלום האמתי שלהם. המאמן האישי לחיים יהיה שם עבורכם על מנת לעזור לכל אחד לחדד את התמונה. המאמן שלכם יעזור לכם לזהות בדיוק מה יעשה לכם הרבה יותר טוב, מה יגרום לכם לקום בכל בוקר עם חיוך.

אז איך עושים את זה?
פשוט מאוד, שואלים שאלות נכונות. בעצם זה לא כל כך פשוט, צריך גם לדעת להקשיב. מאמן לחיים יודע לשאול את השאלות הנכונות אשר יעזרו לכם לחפור בעמקי נשמתכם על מנת למצוא את התשובות. להקשיב לעצמכם.  

הקואוצ'ינג יוצא מנקודת הנחה כי כל התשובות קיימות היכן שהוא עמוק בפנים. כל מה שנדרש הוא מאמן לחיים אשר ייתן לכם את כלי החפירה הנכון ביותר בכדי לחפור ולמצוא את האוצר. 
 
ואחרי שמצאנו

אחרי שנמצא החלום וזיהינו את מה שיעשה לנו הרבה יותר טוב אנו יוצאים לדרך. נבנה תכנית פעולה שמתאימה רק לכם על מנת להגשים את החלום.

זה יכול לקרות מיד וזה עשוי לקחת הרבה יותר זמן. מאמן לחיים יהיה שם לצדכם על מנת לסלול את הדרך לעבר הגשמת החלום.