072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

סדנת העצמה לילדים ונוער

מה היא המשמעות של סדנאות העצמה? מי זקוק לכל אותם סדנאות העצמה? מה היא הדרך המיוחדת של המאמן חיים בגגון להעצים ילדים ונוער? מה הוא התפקיד של הקואוצ'ר? איך בוחרים את סדנת העצמה הטובה ביותר עבורכם?

לאורך כל ימי חיינו אנו מחזיקים בדעות כאלו או אחרות וכמו כן באמונות ומחשבות. לא פעם אותן אמונות הן תוצאה ישירה של מסר כזה או אחר אשר קיבלנו עוד בילדותנו. זה יכול להיות מסר מההורים, ממורים, מאמנים או כל אדם כזה או אחר שהיינו באינטרקציה אתו. לעיתים האמונות האלו מחזיקות מעמד לאורך כל כך הרבה שנים שהן הופכות להיות חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו.
מילה טובה. זה כל מה שילדים ונוער צריכים לעיתים. מילה טובה וחיובית יכולה לפתוח אצלם עולם ומלואו. סדנת העצמה לילדים ולנוער מאפשרות לילדים רבים לגלות את היכולות האמתיות שלהם. היכולות אשר לא פעם נסתרות מהם. גילוי של הכישרונות שלהם, החוזקות והעוצמות שלהם יעזרו להם לגלות מי הם ובכך להתחזק, לשפר את הביטחון העצמי ואת הערך העצמי שלהם. מה שיוביל להצלחה בתחומים שונים.

סדנת העצמה לילדים ולנוער אינה מיועדת אך ורק לגלות דברים על הילדים עצמם. סדנאות אלו דוחפות את הילדים לעשייה. מאפשרות להם לגלות את החלום שלהם, את הרצונות שלהם. בסדנאות אלו ילמדו המשתתפים איך לבנות תכנית פעולה להגשמת המטרות והיעדים. ליווי צמוד של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה יאפשרו לילדים ליהנות מאותה סדנת העצמה לילדים ונוער, תוך כדי הסדנא, וכמו כן הרבה לאחר שתסתיים.

מאמנים לילדים? איך בוחרים את המאמנים הטובים ביותר?
אין להתפשר על ידע וניסיון. למאמן האישי חיים בגגון יש ניסיון של שנים רבות כמאמן ילדים ונוער, אימון ספורטיבי ומנטלי. גישה ויכולת הקשבה ברמה גבוהה ביותר.

אימון ילדים ונוער? איך זה מתבצע?
תהליך העצמה של ילדים ונוער הינו תהליך מרתק אשר יאפשר לאותם נערים ונערות להסתכל על חייהם בצורה שונה, הרבה יותר חיובית. אימון ילדים ונוער במסגרת הסדנא הינה תהליך של 10 מפגשים כאשר כל מפגש עורך כשעה וחצי. הסדנא מתקיימת בקבוצות קטנות.