072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

קואוצ'ינג לזוגיות

כמה אימונים צריך בכדי לשפר את המערכת הזוגית? האם אימונים אישיים לזוגיות ישפרו את המצב הזוגי? מה הם הסיבות לבעיות במערכת היחסים הזוגית? מה היא התרומה של קואוצ'ינג לזוגיות לשיפור מערכות היחסים?
האדם בכל מקום בו הוא נמצא יעדיף את המערכת הזוגית מאשר לחיות לבדו. זה נכון שיש יוצאים מן הכלל, אך לרוב מדובר בבני אדם אשר יעדיפו חיים זוגיים. בעשורים האחרונים אנו עדים לעלייה משמעותית מאוד במספר המתגרשים. מערכות רבות מגיעות לכדי פרידה מסיבות כאלו ואחרות. לרוב מדובר באנשים אשר איבדו את האמון במערכת זוגית קיימת אך מהר מאוד מחפשים מערכת זוגית חדשה אשר תטיב עימם.

קואוצ'ינג לזוגיות עוסק בעיקר ביכולת של המתאמן להתאים את עצמו למערכת זוגית. על מנת שזה אכן יקרה, צריך אותו מתאמן לבחון לעומק את המערכת הזוגית שלו עם עצמו. היות ולרוב אין ביכולתנו לשנות את האחר, אזי במקרים של מתאמנים עם בעיות בזוגיות, יבחן לעומק כל מתאמן את החלק שלו בתוך המערכת הזוגית.

קואוצ'ינג לזוגיות הוא תהליך אישי אשר עובר המתאמן במסגרת אימונים אישיים. עיקר התהליךהוא לרוב בין המפגשים, במקום בו נופלים האסימונים. במסגרת תהליך האימונים תבחן ההתנהגות של המתאמן, יבחנו דפוסי החשיבה של המתאמן ורגשותיו. כמו כן יינתנו משימות אימון אשר יידרש המתאמן לעמוד בהן בין מפגש למפגש. במסגרת האימון האישי ילמד המתאמן על חוזקותיו, יכולותיו, הערכים שהוא מביא לזוגיות שלו ועוד.

אימון אישי לזוגיות? חיים בגגון לשירותכם!
אורך אימון אישי לזוגיות וכמו כן כל סוגי שאר האימונים הוא כשעה. התהליך הוא תהליך מסודר על פי מודל אימון מוכח. במסגרת האימונים האישיים נשאלות שאלות ועל המתאמן למצוא את התשובות. על פי התפיסה האימונית כל התשובות נמצאות אצל המתאמן, לעיתים הן חבויות בתוך מגירות נסתרות. השאלות מאפשרות למתאמן לחפור עמוק בתוכו ולמצוא את תשובותיו.

מחפשים קואוצ'ר לזוגיות? פנו אל חיים בגגון!
לאורך השנים רשם המאמן האישי חיים בגגון הרבה מאוד הצלחות בתחום האימון. קואוצ'ר לזוגיות הוא ללא ספק הכתובת הנכונה ביותר עבור כל אלו אשר מרגישים כי הם זקוקים לשינוי משמעותי בתחום זה. חיים בגגון יהיה שם לצדכם בהקשבה מלאה ובליווי כל התהליך במקצועיות ובמסירות.