072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

קואצ'ינג

מה היא הדרך הטובה ביותר להכיר את עצמכם? מי זקוק לקואצ'ינג? איך בוחרים את המאמן הטוב ביותר עבורכם? מה היא המשמעות של הקואצ'ינג? מה הם היתרונות שבולטים ביותר של הקואצ'ינג?

היתרון הגדול ביותר של הקואצ'ינג הוא בכך שיש לו את היכולת ללמד אדם את עצמו. התפקיד העיקרי של המאמן שלכם לחיים הוא לשאול את השאלות הנכונות.

השאלות הללו יניעו את גלגלי המחשבה של כל אחד ואחת אשר מגיעים לאימון. הדרך הזו של שאילת השאלות גורמת לכל אחד לחפש את התשובות עמוק בפנים. לעיתים זה קשה, לעיתים התשובות אינן עולות באופן מידי.

חשוב לדעת מציאת התשובות יכולה לקרות בין רגע ולעומת זאת היא יכולה לקרות הרבה אחרי. כל מה שנדרש הוא מישהו שיקשיב לכם באמת וידע לשאול את השאלות הנכונות.

הקואצ'ינג לא שופט אף אחד. כל מה שהמאמן עושה הוא לקבל את האג'נדה של המתאמן כמו שהיא. מסיבה אחת פשוטה, כל אדם הוא ישות בפני עצמו ולכל אחד יש את האמת שלו. מה שנכון לגבי האחד אינו בהכרח נכון לגבי האחר.

המאמן יעזור לכם לחקור את העבר. לא כטיפול פסיכולוגי על מנת לבדוק מה שם הסיבות להתנהגות כזו או אחרת אלא ממקום אחר לגמרי. המאמן שלכם יעזור לכם להתבונן על העבר ולזהות את הדברים שהצליחו לכם.

לא פעם אנשים טובים כלל אינם יכולים לראות את ההצלחות הקטנות שלהם בחיים ומרוכזים אך ורק במה שלא הצליח.

ההסתכלות הזאת על העבר היא זאת אשר אחר כך תעזור לכם להבין מה הם הדברים שיש בכם אשר יכולים לעזור לכל אחד ואחת להגשים את החלום שלו.
 
האם אני יכול להגשים
את החלום?

הרבה אנשים מתעוררים בבוקר עם רעיון, עם חלום ועם רצון שהם רוצים להגשים. אבל יש את המשהו הזה אשר מונע מהם לקחת את זה עד להגשמה.

המאמן שלכם יעזור לכם לתכנן ולבנות את תכנית הפעולה שלכם על מנת להגשים את החלום.

הדרך הזו להגשמת החלום שלכם תעזור לכם בסופו של דבר להגשים הרבה מאוד חלומות אחרים, גדולים וקטנים. קואוצ'ינג עוזר לכם להתבונן אחרת על העולם.