072-33-80-834
לקבלת ייעוץ ופתרונות עבורכם חייגו:
FacebookYoutube

תקיעות בעבודה

מדוע חשים תקועים בעבודה? איך ניתן לשפר את ההרגשה? מה היא הדרך הטובה ביותר לבחור את העבודה שהכי מתאימה לכם? מה הם היתרונות של האימון האישי? מי זקוק לשירותי מאמן אישי?

אין ספק כי אחת מהדילמות הרבות אשר פוקדות את אזרחי העולם המודרני היא בנוגע למקום העבודה שלהם. רבים וטובים נאלצים לצאת מידי יום ביומו ולעיתים אפילו בשעות הלילה המאוחרות אל מקום עבודה שכלל אינן מעוניינים בו ואינם שמחים בו. העבודה היא מקור הפרנסה החשוב ביותר עבור משפחות רבות ועל כן עזיבת מקום עבודה, על מנת למצוא מקום עבודה אחר, נראית לא פעם כמהלך מפחיד ביותר ואינה על הפרק למרות הקושי.

תקיעות בעבודה עשויה להוביל למקומות לא טובים. תחושה רעה של האדם העובד במקום שלא טוב לו בו, עשויה להשפיע כאמור על תחומים רבים הכוללים את חיי המשפחה, חברים, בריאות וכו'.

אז מה בכל זאת יאפשר את השינוי המיוחל?
תקיעות בעבודה היא לא פעם עניין של תקיעות מחשבתית. איתור הפרדיגמות אשר גורמות לאותו החשש הגדול וכתוצאה מכך לחוסר היכולת לנוע למקומות טובים הרבה יותר יוכלו לוודאי לפתוח זוויות ראייה חדשות. זוויות ראייה חדשות עשויות לגרום לדברים להיראות אחרת, לעיתים הרבה פחות מפחידים והרבה יותר נעימים. התוצאה של זה היא הנעת הגלגלים לכיוון הרצוי.

כל מה שאנחנו נדרשים לו הוא להיות בעלי יכולת לנוע לעבר המטרה. לשם כך צריך לראות את המטרה, להתרגש לקראתה. המטרה לעיתים הולכת לאיבוד בין העננים והערפילים. כאשר התמונה מתבהרת לה, ניתן לזהות לא רק את המטרה אלא גם את הדרך הנכונה ביותר לצעוד בה.

אז איך עושים זאת?
מאמן אישי לחיים ידע לשאול את השאלות הנכונות. שאילת שאלות היא אומנות ומיומנות אשר תאפשר לכם לחשוב אחרת, לחשוב מחדש. לחשב מסלול מחדש ולמצוא את התשובות הנכונות ביותר עבורכם. אימון אישי מלמד כל אחד ואחת לגבי עצמו, לגבי מה שמניע אותו לפעול ולנוע למקומות בהם הוא יהיה הרבה יותר מאושר ושליו.
 
 
למי זה כן נכון?

אימון אישי נכון לכל אחד ואחת אשר מרגישים כי משהו שם לא עובד להם, בעבודה או בזוגיות, בשעות הפנאי או המערכת היחסים עם חברים ומשפחה.

כאלו המרגישים כי הם רוצים את השינוי בחייהם ולא יודעים אין להשיגו. הדרך הטובה ביותר למצוא את השביל הנכון ביותר עבורכם הוא בעזרת מאמן אישי לחיים.